Rekrutacja do STER

Dołącz do Trenerów STER!

O co chodzi z rekrutacją?

Chcesz się rozwijać? Masz otwarty umysł? Potrafisz działać skutecznie i metodycznie, ale nie wpadasz w pułapkę schematów?

A może do tego masz doświadczenie w pracy w organizacjach i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi?
Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK to mamy dla Ciebie coś niepowtarzalnego! Dołącz do nas!

STER ogłasza rekrutację do Zespołu Trenerów!

Jak aplikować?

Zasady rekrutacji są bardzo proste:

  1. Wyślij nam swoje CV do niedzieli, 17 lipca 2022 na adres rekrutacja@ster.org.pl (lub użyj formularza widocznego poniżej).
  2. Dołącz swoje CV i list motywacyjny, w którym odpowiesz na pytanie: „Dlaczego chcesz zostać trenerem i uczyć innych?
  3. Po wstępnej weryfikacji Twojego zgłoszenia, zaprosimy Cię na II etap rekrutacji (rozmowę), w którym lepiej się poznamy.

Formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz kontaktowy widoczny poniżej. Wpisz odpowiedź na pytanie i dodaj swoje CV. Odezwiemy się do Ciebie od razu po zakończeniu pierwszego etapu zgłoszeń (po 14 lipca).

Preferowane pliki to .pdf i .doc, max 5MB

Wysyłając do nas maila ze swoim CV lub klikając przycisk "Zgłoś się" w formularzu rekrutacyjnym, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Trenerów Efektywnego Rozwoju "STER", Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa, KRS: 0000933674, REGON: 520506607, NIP: 5252885495, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas maila na adres szkolenia@ster.org.pl lub zagadaj na naszym profilu na portalu Facebook. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!